صنایع دستی چرم زیورآلات ساز عسل گیوه گلیم آلات موسیقی هنرهای چوبی سوغات کردستان شطرنج تخته نرد لباس کلاه
Featured Images
https://www.kurdkala.com/

فروشگاه اینترنتی کوردکالا

فروشگاه اینترنتی کوردکالا

کوردکالا نام فروشگاهی اینترنتی است که با تلاش و همکاری جمعی از صنعتگران و هنرمندان کهن ترین دیار ایران زمین برای معرفی محصولات تولیدی صنایع دستی کردستان در سال 88 کار تحقیقاتی آن آغاز و در سال 92 پای در عرصه تجارت الکترونیک گذاشت.
تولیدات کارگاه های زیرمجموعه کوردکالا در زمینه های گیوه، ساز و آلات موسیقی، هنرهای چوبی (نازک کاری، منبت و خراطی)، چرم، زیورآلات در این فروشگاه معرفی و به روش های مختلف ارسال، به دست مشتاقان و حامیان هنرهای اصیل صنایع دستی در داخل و خارج کشور می رسد.
در حال حاضر بیش از 50 نفر به صورت مستقیم و غیرمستقیم در بخش های مختلف کوردکالا (تولید، تدارکات،فروش و..) مشغول به فعالیت هستند تا محصولی باکیفیت را در سریعترین زمان به دست مشتریان خود برسانند.
گسترش و احیای کارگاه های تولیدی و ایجاد اشتغال پایدار، توسعه صادرات و توجه حرفه ای به بازار مصرف داخل و خارج با برندسازی و بسته بندی از جمله اهداف این مجموعه است که باعنایت خدای متعال در حال تحقق است.
صنایع دستی کردستان در بسیاری از زمینه ها شهرت جهانی دارد که متاسفانه قبلا به دلایل مختلف برای مشتریان داخلی و خارجی امکان خرید مستقیم این محصولات مهیا نبود. کوردکالا با بهره گیری از پتانسیل فضای مجازی توانسته است که بدون واسطه، مستقیم و در سریعترین زمان ممکن کالاهای خاص این منطقه را با قیمت کارگاه به دست مصرف کنندگان برساند.

آینده پرتوی تلاش امروز و تجربه گذشتگان است
مدیریت کوردکالا

تیم اجرایی کوردکالا:

شاهو احمدی ، مدیرعامل و بنیانگذار

دلنیا داودی مدیر واحد اداری مالی

سوما احمدی مدیر واحد فنی و سایت

یحیی پرویزی، مدیر واحد بازاریابی

اسرا احمدی مدیر واحد گرافیک و تبلیغات

آرمان رفیعی مدیر واحد انبار، بسته بندی و ارسال

به طرح ملی مشاغل خانگی بپیوندید

اگر محصول یا خدمتی برای فروش دارید، اگر فروشگاه اینترنتی فروش محصولات و خدمات دارید
به رایانامه داده شده اطلاعات مجموعه خود را ارسال فرمایید.

سایت اصلی مشاغل خانگی
Shape
Shape
Shape
Shape