مشاوره حقوقی وکالت دادسان تنظیم قرارداد
Featured Images
https://dadsun.ir

سامانه حقوقی دادسان

سامانه حقوقی دادسان

شرکت تجاری آینده سازان هوشمند دادسان (سهامی خاص) با شماره ثبت 540470 و شناسه ملی 14008297064 با نام تجاری دادسان، یک موسسه حقوقی نیست بلکه مالک یک سامانه اینترنتی بر پایه فناوری های نوین است که با رعایت کلیه ضوابط و شئونات وکالت، حسب درخواست مردم نسبت به معرفی تخصص و توانایی وکلای متناسب با نیاز آنها اقدام میکند و دریافت و ارایه خدمات حقوقی را در بستر اینترنت برای طرفین تسهیل می نماید. بدین سبب دادسان به هیچ وجه در امور وکالت و تعیین حق الوکاله مداخله نمی کند.


ویژگی های دادسان :
وکلای متخصص و متعهد:

وکلا در بدو ورود با شیوه های سختگیرانه ارزیابی می شوند و هر وکیلی قادر به همکاری با سامانه دادسان نخواهد بود.همچنین وکلا صرفا در تخصص های محدود که دارای تجربه کافی هستند امکان فعالیت در سامانه را خواهند داشت. در این راستا رأی های اخذ شده آنها از دادگاه ها بررسی می گردد.

تعهد وکلا نیز از طریق بررسی نتایج نظر سنجی سایر کاربران قابل سنجش است.
مقرون به صرفه:

بدیهی است تعدد وکلای متخصص در سامانه باعث پیشنهاد حق الزحمه های رقابتی می گردد. از اینرو علی رغم عدم دخالت دادسان در تعیین هزینه خدمات حقوقی، قیمت ها همیشه به صرفه و منطقی می باشد.

همچنین ارجاع تخصصی درخواست خدمات حقوقی به وکلا و استفاده از راهکارهایی در جهت جلوگیری از اتلاف وقت و افزایش بهره وری آنها باعث کاهش هزینه ها و در نهایت اعلام قیمت مقرون به صرفه می گردد.
امکان مقایسه رزومه و نتایج نظر سنجی:

با توجه به اینکه پیشنهادات وکلا به همراه رزومه و شرح سوابق و همچنین نتیجه نظر سنجی سایر کاربران اعلام می گردد، بدین جهت امکان بررسی، مقایسه و در نهایت انتخاب مناسبترین وکیل به راحتی امکانپذیر می گردد.
پوشش سراسری، سرعت و سهولت در دسترسی:

تعداد زیاد و پراکندگی وسیع وکلای متخصص سامانه دادسان در سراسر کشور و ارایه خدمات آنلاین در بستر اینترنت به تمامی اشخاص و شرکتهای داخلی و خارجی موجب گردیده تا سرعت و سهولت دسترسی به خدمات حقوقی در ایران به صورت چشمگیری افزایش یابد.
ارزیابی مستمر وکلا:

فعالیت وکلا از طریق نظر سنجی کاربران و نیز بررسی کارشناسان دادسان به صورت مستمر ارزیابی می گردد. در حال‌حاضر برای بهبود کیفیت و رضایت بیشتر کاربران در بررسی های سیستمی دوره ای، وکلایی که امتیازشان از میانگین امتیازات پایین‌تر شود، به صورت خودکار غیرفعال می‌شوند. کسانی که امتیازشان بین ٤ تا ٥ (بیشترین امتیاز) است در اولویت ارجاع درخواست خدمت حقوقی قرار می‌گیرند و به همین‌خاطر سامانه دادسان ضمن ارزیابی خودکار و پایش هوشمند موجب افزایش انگیزه وکلا در جهت خدمت رسانی بهتر گردیده است.
حفظ حریم شخصی:

دادسان توجه ویژه ای به حفظ اطلاعات و اسرار کاربران دارد. از اینرو به هیچ وجه مشکلات حقوقی ثبت شده را در معرض دید عموم قرار نمی دهد. همچنین اطلاعات شخصی افراد را برای وکلا ارسال نمی کند.حتی دادسان دسترسی مدیران و کارمندان خود را به این اطلاعات محدود کرده و با قراردادهای کتبی آنها را متعهد به حفظ اسرار کاربران کرده است.به طرح ملی مشاغل خانگی بپیوندید

اگر محصول یا خدمتی برای فروش دارید، اگر فروشگاه اینترنتی فروش محصولات و خدمات دارید
به رایانامه داده شده اطلاعات مجموعه خود را ارسال فرمایید.

سایت اصلی مشاغل خانگی
Shape
Shape
Shape
Shape