کیف اکسسوری زیورآلات کیف زنانه کفش زنانه آرایشی پوشاک لباس کفش پرو چاپ لباس
Featured Images
http://porove.com/

فروشگاه اینترنتی پُرُوِ

پُرُوِ : منسوب به پُرُو ( فارسی ؛ ریشه ی فرانسوی ) به معنای آزمایش لباس از طرف خیاط بر تن مشتری .
سلام ؛
گاه و بی گاه برامون اتفاق می افتاد که به یِ مراسم دعوت میشدیم و یا برای مناسبتی خاص یا قرار کاری و غیره باید خیلی زود لباس متناسب با اون رویداد رو تهیه میکردیم و از اونجا که هیچوقت لباس مناسب تو کمدمون نداریم  ; )  سفر هیجان انگیز خرید لباس برامون شروع میشد :)

این سفر چند روزه معمولا از میدون تجریش و پاساژای اطراف شروع و بعد از گذر کردن از مراکز خرید شرق و غرب به بازار تهران ختم میشد ، اون وسطا هم یه سر به مزون لیلا جون دوست هانیه جون ناخُن کارمون میزدیم ... آخر سر هم دست از پا دراز تر و به توصیه یِ دوستای مشاورِ همیشه در صحنمون ، زنگ میزدیم دختر خاله نرجس که اون لباس پولکیه که تو عروسیِ پسرِ خواهرِ زن دایی زهره پوشیده بود رو با منت ازش قرض بگیریم ... این زیبا نیست ؟...  :))))

اینجا بود که ایده ی پُرُو به ذهنمون رسید ... وسط پیچیدگیهای روز مره و محدودیت وقتِ آدما در زندگیهای امروزی و ترافیک و هزاران مشغله ؛ یه پایگاه اینترنتی که مجموعه ی جدید ترین لباسها و نیازهای مد برای تمام سلیقه ها رو داشته باشه و توی اون بتونیم قیمتها رو مقایسه بکنیم ، آخرین های مد و استایل رو ببینیم و نظرات و امتیازات دیگران رو در مورد هر کالا متوجه بشیم و مهمتر از همه .....   " سفارشاتمون رو به سرعت برامون بیارن تا ببینیم و به تن کنیم و اونایی که دوست داریم رو بخریم ".

به طرح ملی مشاغل خانگی بپیوندید

اگر محصول یا خدمتی برای فروش دارید، اگر فروشگاه اینترنتی فروش محصولات و خدمات دارید
به رایانامه داده شده اطلاعات مجموعه خود را ارسال فرمایید.

سایت اصلی مشاغل خانگی
Shape
Shape
Shape
Shape